خرید دسنگاه سی پپ در اهواز به صورت اینترنتی

بهترین فروشگاه خرید سی پپ در اهواز

دستگاه سی پپ یا فشار مثبت مداوم راه هوایی، یکی از رایج ترین درمان ها برای آپنه خواب است. این دستگاه، راه های هوایی شما را در هنگام خواب باز نگه می دارد تا بتوانید اکسیژن مورد نیاز برای عملکرد مطلوب را دریافت کنید. دستگاه های سی پپ می توانند کیفیت خواب را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و خطر ابتلا به تعدادی از مشکلات سلامتی از جمله بیماری قلبی و سکته را کاهش دهند. می توانید برای خرید سی پپ در اهواز، با فروشگاه رسمد در ارتباط باشید و سی پپ اهواز را در بهترین کیفیت و متناسب با نیاز خود، تهیه کنید.

خرید سی پپ در اهواز چرا مهم است؟

سی پپ چیست؟

دستگاه سی پپ، در درمان آپنه خواب استفاده می شود. این دستگاه هوای تحت فشار مداوم را از طریق لوله به ماسکی که هنگام خواب می پوشید، می رساند و راه هوایی بیمار را باز نگه می دارد. دستگاه های سی پپ، برای درمان آپنه خواب انسدادی و مرکزی و در مواقعی استفاده می شود که تنفس در طول چرخه خواب قطع شده است.

وقفه تنفسی می تواند صدها بار در یک شب اتفاق بیفتد و منجر به کمبود اکسیژن و افزایش خطر ابتلا به فشار خون بالا، بیماری قلبی، سکته مغزی، دیابت و سایر نگرانی های سلامتی شود. دستگاه سی پپ با انتقال مداوم هوا از طریق بینی و دهان به باز نگه داشتن راه های هوایی شما کمک می کند. لازم است بدانید که cpap هوای داخل اتاق را مکیده و آن را فشرده می کند. سپس از طریق لوله و ماسک به مجرای تنفسی بیمار می رساند.

 خرید سی پپ در اهواز قیمت

انواع دستگاه سی پپ در اهواز

هنگام خرید سی پپ در اهواز، در خواهید یافت که انواع مختلفی از دستگاه های سی پپ وجود دارد. دستگاه سی پپ تنها یک نوع دستگاه PAP و فشار مثبت راه هوایی است. در حالی که سی پپ رایج ترین در بین این دستگاه ها است، انواع دیگری نیز وجود دارد که عبارتند از:

PAP دو سطحی: این، از دو فشار مختلف، یکی در هنگام دم و دیگری در هنگام بازدم استفاده می کند.

سی پپ خودکار: این دستگاه با استفاده از طیف وسیعی از فشارها برای باز نگه داشتن راه های هوایی، خود تنظیم می شود.

تهویه تطبیقی ​​: ASV برای افراد مبتلا به آپنه خواب مرکزی طراحی شده است و با ارائه یک تنفس اجباری در صورت لزوم، راه هوایی شما را باز نگه می دارد.

انواع مختلف ماسک سی پپ چیست؟

چند نوع مختلف ماسک موجود است. بهترین نوع برای شما، بستگی به سطح راحتی، عادات تنفسی و نوع آپنه خواب دارد. انواع ماسک سی پپ عبارتند از:

ماسک بینی: این گزینه بینی شما را می پوشاند. ماسک بینی اغلب برای افرادی که هنگام خواب زیاد حرکت می کنند، توصیه می شود.

ماسک بالشتی بینی: به جای پوشاندن کل بینی، ماسک بالشتی بینی فقط ناحیه سوراخ بینی شما را می پوشاند. برخی از گزینه ها، دارای شاخک هایی هستند که در سوراخ های بینی قرار می گیرند. افرادی که از این نوع ماسک استفاده می کنند، می توانند به راحتی عینک خود را بپوشند.

ماسک کامل: این ماسک مثلثی، روی بینی و دهان شما قرار می گیرد. ماسک کامل برای افرادی که هنگام خواب از طریق دهان نفس می کشند، بهترین است. اگر از انسداد بینی رنج می برید، ممکن است ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما نیز این نوع ماسک را توصیه کند.

خرید سی پپ در اهواز و درمان آپنه خواب در اهواز

قیمت دستگاه سی پپ در اهواز

یک دستگاه CPAP هوای اتاق را می گیرد، سپس آن را فیلتر و تحت فشار قرار می دهد قبل از اینکه آن را از طریق لوله و ماسک به شما تحویل دهد. جریان مداوم هواT به آرامی زبان کام نرم را از جابجایی بیش از حد به داخل راه هوایی باز می دارد. این کار تنفس شما را تثبیت می کند و کیفیت کلی خواب شما را بهبود می بخشد. می توانید قیمت دستگاه را برای خرید سی پپ در اهواز از فروشگاه رسمد بخواهید.

قیمت خرید سی پپ در اهواز

عوارض جانبی استفاده از سی پپ

همانطور که گفته شد دستگاه های سی پپ  از وقفه های تنفسی ناشی از آپنه خواب جلوگیری می کنند. این دستگاه ها همچنین عوارض جانبی مضر آپنه خواب را از بین می برند. مزایای قابل توجه دستگاه CPAP که هنگام خرید دستگاه سی پپ اهواز باید در نظر داشته باشید، عبارتند از بهبود کیفیت خواب، خطر کمتر حمله قلبی و سکته مغزی، کاهش خواب آلودگی در طول روز و بهبود احتمالی کنترل قند در افراد مبتلا به دیابت خواهد بود.

هنگام خرید سی پپ در اهواز، باید در نظر داشته باشید که زمان می برد تا شما به دستگاه سی پپ خود عادت کنید. برخی افراد آنها را دست و پا گیر یا ناراحت کننده می دانند. برخی زمان استفاده از این دستگاه، دچار بی خوابی شده و گرفتگی بینی، دهان خشک، خونریزی بینی، تحریک پوست و احساس نفخ را تجربه می کنند.

همانطور که به دستگاه سی پپ  خود عادت می کنید، بیشتر این عوارض جانبی کاهش می یابد. اگر با دستگاه خود احساس ناراحتی می کنید، با کارشناسان رسمد در مورد گزینه های مختلف ماسک یا تجهیزات مشورت کنید. برای خرید سی پپ در اهواز، می توانید از این فروشگاه معتبر اقدام کنید.

درباره تست خواب در منزل بیشتر بدانید

خرید سی پپ در اهواز اینترنتی

خرید اینترتی دستگاه سی پپ در اهواز

در فروشگاه آنلاین رسمد، می توانید محصولات متنوع با کیفیت بالا و کاربری آسان را مشاهده کنید و به راحتی برای خرید سی پپ در اهواز و سایر شهرهای ایران اقدام کنید. با توجه به این امر که رسمد نماینده انواع دستگاه کمک تنفسی از جمله بای پپ نیز می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

همواره باید برای تمیز نگه داشتن این دستگاه، کوشا باشید.  تمیز نگه داشتن دستگاه سی پپ به شما کمک می کند از قرار گرفتن در معرض باکتری ها و کپک ها جلوگیری کنید. برای بهداشت مطلوب، باید لوله، ماسک و محفظه آب خود را روزانه تمیز کنید. اگر این امکان پذیر نیست، سعی کنید دستگاه سی پپ خود را حداقل یک بار در هفته تمیز کنید.

شما همیشه باید توصیه های سازنده را برای تمیز کردن دستگاه سی پپ خود دنبال کنید. برای این کار، دستگاه سی پپ خود را جدا کرده و دستگاه را از برق بکشید. ماسک خود را از لوله برداشته و لوله را از دستگاه CPAP خارج کنید.

محفظه آب را از دستگاه CPAP جدا نموده و قطعات دستگاه CPAP خود را تمیز کنید. می توانید یک لگن را با آب گرم و مقدار کمی شوینده پر نمایید. لوله و ماسک را در آب فرو ببرید. اجازه دهید قطعات حداقل 30 دقیقه خیس بخورند، سپس آبکشی کنید.

پس از این مرحله، اجازه دهید قطعات CPAP در هوا خشک شوند. سطح خارجی را تمیز کنید و یک پارچه نرم را مرطوب کرده و سطوح خارجی دستگاه سی پپ خود را پاک کنید. اکنون می توانید دستگاه سی پپ خود را دوباره مونتاژ کنید. برای اطمینان از اینکه همه چیز به درستی کار می کند، دستگاه را به طور موقت روشن کنید.

برای خرید حضوری سی پپ اهواز نیز می توانید به نمایندگی رسمد در اهواز مراجعه کرده و از تمامی خدمات بهره مند شوید.

آدرس نمایندگی رسمد در اهواز: اهواز، خیابان زیتون، بلوار پاسداران

شماره تماس:  09102293797

خرید سی پپ رسمد در اهواز

معرفی انواع دستگاه های رسمد

دستگاه سی پپ Air s tart CPAP: این دستگاه سی پپ، دارای کیفیت مناسب برای کمک به بیماران برای کاربردهای خانگی می باشد و با ابعاد 25.5*11.6*15.91 سانتی متر و وزن 1.24 کیلوگرم و ظرفیت محفظه آب 380 میلی لیتر عرضه می شود.

دستگاه سی پپ رسمد AirSense 10 Elite CPAP: این دستگاه نیز، از دیگر تجهیزات با کیفیت بالا بوده که دارای وزن 1.24 کیلوگرم بوده و در ابعاد 25.5*11.6*15.91 سانتی متر و ظرفیت محفظه آب 380 میلی لیتر طراحی شده است.

برای خرید سی پپ در اهواز می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

 • دستگاه سی پپ چیست؟

قبل از خرید cpap باید اطلاعات دقیقی درباره آن به دست آورید. سی پپ دستگاه کمک تنفسی برای بیمارانی است که مشکلات تنفسی دارند. این دستگاه، در درمان آپنه خواب استفاده می شود و هوای تحت فشار مداوم را از طریق لوله، به ماسکی که هنگام خواب می پوشید، می رساند. دستگاه های سی پپ، برای درمان آپنه خواب انسدادی و مرکزی و در مواقعی استفاده می شود که تنفس در طول چرخه خواب قطع شده است.

 • برای خرید سی پپ اهواز چه کارهایی باید انجام داد؟

برای خرید سی پپ در اهواز می توانید از طریق سایت رسمد اقدام کنید. در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان رسمد در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۶ از ۵
از مجموع ۸ رای

7 دیدگاه ها

 • Hasti, 2023-02-26 @ 12:00 ب.ظ پاسخ

  سلام. واقعا دستگاه سی پپ به رفع خروپف کمک میکنه؟

  • resmediran, 2023-05-27 @ 12:00 ب.ظ پاسخ

   سلام و درود
   اگر خروپف میکنید، بهتر است به پزشک مراجعه کنید. پزشک با توجه به علت خروپف می تواند استفاده از دستگاه سی پپ را تجویز کند. در مورد اثرگذاری دستگاه باید بگوییم که بله، خرید cpap یک روش درمانی برای خروپف به حساب می آید اما باید طبق نظر پزشک استفاده شود. چرا که ممکن است مشکل شما با روش های دیگری قابل درمان باشد. برای اطلاع از قیمت cpap کلیک کنید.

 • صحرا, 2023-02-26 @ 12:04 ب.ظ پاسخ

  سلام. من قبلا ازتون مشاوره گرفتم و خیلی راضی بودم. الان هم می خوام خرید کنم. فقط میخوام دستگاه رو به تهران بفرستید میشه؟

  • resmediran, 2023-05-27 @ 11:52 ق.ظ پاسخ

   سلام و درود
   بله. امکان ارسال دستگاه یا خرید حضوری در سراسر ایران وجود دارد. برای خرید سی پپ تهران کلیک کنید.

 • مهدی, 2023-02-26 @ 12:17 ب.ظ پاسخ

  من این دستگاه رو خریداری کردم و راضی بودم

 • جواد, 2023-02-26 @ 3:23 ب.ظ پاسخ

  حتما برای اینکه متوجه بشیم آپنه خواب داریم، باید تست خواب انجام داد یا بدون تست هم میشه تشخیص داد؟

  • resmediran, 2023-03-04 @ 1:45 ب.ظ پاسخ

   سلام و درود
   برای اینکه پزشک مطمئن شود به آپنه خواب مبتلا هستید و بتواند نوع آن را تشخیص دهد. باید برای انجام تست خواب اقدام کنید. اینگونه پزشک می تواند درمان های لازم را تجویز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X